ROCK WERCHTER

04-07.07.2024

WOODSTOCK מעולם לא נגמר, הוא פשוט מתקיים ב WERCHTER מאז 1976!

ליד עיירה פסטורלית בשם Leuven, מתקיים מידי קיץ אחד מפסטיבלי הרוק הטובים בעולם. כ-120,000 צופים ו-95 להקות,אמנים וDJ'S מהטובים בעולם מגיעים לארבעה ימים של טירוף מוזיקלי שנקרא – רוק ווכטר.סוד הקסם נעוץ בעובדה שתושבי ווכטר והסביבה עוצרים כולם מלכת ומתפעלין את יצירת האמונות המוזיקלית שנוצרת מאבק כוכבים. בשטח ארבע במות שונות וסביבן אזורי קמפיינג שהגדול בהם נקרא THE HIVE. הדובדבן בקצפת (סך הכל מגיע למי שקרא עד פה) אזור הגולדן רינג של הפסטיבל מאפשר גישה עד הבמה ללא עלות נוספת אלא רק על בסיס "כל הקודם זוכה" – תכינו היטב את שרירי הרגלים!!

 

טיסות

03.07.24

המראה בשעה 16:15 נחיתה בשעה 20:15

08.07.24

המראה בשעה 09:45 ונחיתה בשעה 15:15

טיסת ישירות עם בריסל איירליינס לבריסל כולל טרולי + כבודה עד 23 ק"ג

*ניתן לשנות את תאריכי הטיסה מול מומחי הפסטיבלים שלנו.

לינה

The Hive My Space

The Hive My Space מתחם שמאפשר גישה מאוד נוחה ליציאה/כניסה ממתחם הקמפינג HIVE וחוסך זמן בהליכות. המתחם מאפשר לנו לשמור לכם את המקום מראש כך שלא משנה מתי תגיעו לפסטיבל בוודאות תהיו עם הקבוצה. יתרון בולט נוסף הוא שהמקלחות והשירותים... מיקום המלון

מתחם הקמפינג The Hive My Space השומר לכם מקום במתחם הקמפינג ללא צרוך למהר בהגעה (ניתן לשדרג את השהות ב-HIVE לפי המפרט מטה).

כרטיס למופע

כרטיס קומבי לכל ימי הפסטיבל

 

העברות ושדרוגים

העברות באוטובוס לקבוצה בלבד מהשדה"ת – פסטיבל- שדה"ת.

נציג און.טור במקום.

החל מ- 1099€
השאירו פרטים ונחזור תיק תק

אז מי מנגן שם? The Lineup

Sunday

07.07

Foo Fighters

Michael Kiwanuka

Royal Blood

Saturday

06.07

Dua Lipa

Avril Lavigne

Khruangbin

The Last Dinner Party

Nothing But Thieves

Róisín Murphy

Friday

05.07

Måneskin

dEUS

Snow Patrol

Sum 41

Yungblud

Thursday

04.07

Lenny Kravitz

בכפר חקלאי המגדל במהלך השנה שדות תירס, צומח ל 4 ימים בשבוע האחרון של יוני  פסטיבל הרוק/אינדי הטוב ביותר באירופה. הסוד הגלוי כי אנשי כפר ווכטר (והסביבה) הם עובדי הפסטיבל עצמו ומאפשרים את היכולת ליצור יש מאין ולהגיע לרמת סדר וניהול שהם בגדר הבלתי יאומן – לא פחות.

ROCK WERCHTER מיצג בדרך הטובה ביותר שניתן את שיא היצירה האומנותית מוסיקלית  והכל מתפרץ לתוך שטח עצום המכיל 4 במות הנקראות:  MAIN STAGE / THE BARN / KLUB C / THE SLOPE

 פסטיבל נמדד בהרבה פרמטרים ובכולם RW הוא דגל ומופת, כאשר היכולת לספק סאונד מושלם שגם האחרון שבצופים שומע היטב, להנגיש כניסה של 120 אלף איש ביום שמתנהל באופן חלק, דוכני מזון ושתיה שמנוהלים ביד רמה ללא רגע דל ולקיים מתחם קמפיינג עצום המספק פתרון לינה לעשרות אלפי אנשים ומתנהל כמו עיר לכל דבר.  במילים אחרות החוויה היחידות היא הרבה מעבר ללינאפ מפוצץ כזה או אחר!

מתחם און.טור איסתא מיוזיק יפתח בתוך מתחם MY SPACE, הרעיון כתמיד לייצר אווירה נוחה ונעימה ולנסות לפתור כמה שניתן את הבעיות הנוצרות לכל טייל בינלאומי שמגיע לפסטיבל מבלי לשבור את הכיס. 

הלהיט החדש מבית היוצר של און.טור איסתא מיוזיק הוא הפתרון לינה במלון בבריסל  והעברות פרטיות לקבוצה בסיום כל יום חזרה עד למלון. שילוב המבטיח הנאה מזוקקת וטירוף מוחלט.

מספר המקומות מצומצם מאוד! מהרו להזמין.

הכירו את סוגי הכרטיסים

THE HIVE

המתחם שיגרום לכם לרוקד כל הדרך לפסטיבל…

מתחם הכולל בתוכו פעילויות מיוגה בבוקר ועד מסיבות לתוך הלילה. בנוסף תמצאו במקום מתחם אוכל ענק שנותן פתרון לכל מה שחסר ומאפשר לבוא להנאה במקסימום 🙂

כרטיס הקומבי לפסטיבל כולל בתוכו את הכניסה למתחם THE HIVE. אפשר להיכנס למתחם החל מ 03.07 (יום לפני שהפסטיבל מתחיל) שנפתח בשעה 14:00 ונסגר ב 08.07 בשעה 10:00 בבוקר

The Hive My Space

כל לקוח שרכש את אחת החבילות המלאות של און.טור הכניסה למתחם זה כלולה במחיר.

און.טור איסתא מיוזיק תקים בתוך שטח זה מתחם לחברי הקבוצה בלבד הכולל הרבה חוויות טובות ונציג אחד שתמיד אוהב לדאוג לכם.

אזור ה-My Space מתוחם בחלק מאוד נוח של The Hive כאשר הגישה אליו היא נפרדת ומרווחת בהרבה מהמתחם הרגיל (THE HIVE) -בנוסף השירותים והמקלחות פתורים מתשלום במתחם זה.

Apollo 2

האוהל שלכם בתוך מתחם ה my space הכולל 2 מזרני יחיד מתנפחים ורצפת אוהל חלקה וישרה

מקלחות חינם, וכניסה לפארק המרכזי.

The Hive Resort

מתחם הקמפיינג המטורף והחדיש של רוק ווכטר, כולל בתוכו שלל פתרונות לינה נוחים ומגוונים (החל מאוהל מוכן ועד ביתן עם דרגשי מיטות). המקום מתנהל כמלון לכל דבר כאשר בהגעה יש "דלפק קבלה" שניתן לפנות לאורך בכל נושא או בעיה כל ימי הפסטיבל.

 

Lodge 2

כרטיסים למתחם the hive Resort.
האוהל כולל רצפת עץ בתוכה 2 מיטות מוצעות עם מנורה.

מקלחות חינם וכניסה לפארק הראשי.