ROCK WERCHTER

04-07.07.2024

WOODSTOCK מעולם לא נגמר, הוא פשוט מתקיים ב WERCHTER מאז 1976!

ליד עיירה פסטורלית בשם Leuven, מתקיים מידי קיץ אחד מפסטיבלי הרוק הטובים בעולם. כ-120,000 צופים ו-95 להקות,אמנים וDJ'S מהטובים בעולם מגיעים לארבעה ימים של טירוף מוזיקלי שנקרא – רוק ווכטר.סוד הקסם נעוץ בעובדה שתושבי ווכטר והסביבה עוצרים כולם מלכת ומתפעלין את יצירת האמונות המוזיקלית שנוצרת מאבק כוכבים. בשטח ארבע במות שונות וסביבן אזורי קמפיינג שהגדול בהם נקרא THE HIVE. הדובדבן בקצפת (סך הכל מגיע למי שקרא עד פה) אזור הגולדן רינג של הפסטיבל מאפשר גישה עד הבמה ללא עלות נוספת אלא רק על בסיס "כל הקודם זוכה" – תכינו היטב את שרירי הרגלים!!

 

אז מי מנגן שם? The Lineup

Thursday

04.07

Lenny Kravitz

Friday

05.07

Måneskin

dEUS

Snow Patrol

Sum 41

Yungblud

Saturday

06.07

Dua Lipa

Avril Lavigne

Khruangbin

The Last Dinner Party

Nothing But Thieves

Róisín Murphy

Sunday

07.07

Foo Fighters

Michael Kiwanuka

Royal Blood

בכפר חקלאי המגדל במהלך השנה שדות תירס, צומח ל 4 ימים בשבוע האחרון של יוני  פסטיבל הרוק/אינדי הטוב ביותר באירופה. הסוד הגלוי כי אנשי כפר ווכטר (והסביבה) הם עובדי הפסטיבל עצמו ומאפשרים את היכולת ליצור יש מאין ולהגיע לרמת סדר וניהול שהם בגדר הבלתי יאומן – לא פחות.

ROCK WERCHTER מיצג בדרך הטובה ביותר שניתן את שיא היצירה האומנותית מוסיקלית  והכל מתפרץ לתוך שטח עצום המכיל 4 במות הנקראות:  MAIN STAGE / THE BARN / KLUB C / THE SLOPE

 פסטיבל נמדד בהרבה פרמטרים ובכולם RW הוא דגל ומופת, כאשר היכולת לספק סאונד מושלם שגם האחרון שבצופים שומע היטב, להנגיש כניסה של 120 אלף איש ביום שמתנהל באופן חלק, דוכני מזון ושתיה שמנוהלים ביד רמה ללא רגע דל ולקיים מתחם קמפיינג עצום המספק פתרון לינה לעשרות אלפי אנשים ומתנהל כמו עיר לכל דבר.  במילים אחרות החוויה היחידות היא הרבה מעבר ללינאפ מפוצץ כזה או אחר!

מתחם און.טור איסתא מיוזיק יפתח בתוך מתחם MY SPACE, הרעיון כתמיד לייצר אווירה נוחה ונעימה ולנסות לפתור כמה שניתן את הבעיות הנוצרות לכל טייל בינלאומי שמגיע לפסטיבל מבלי לשבור את הכיס. 

הלהיט החדש מבית היוצר של און.טור איסתא מיוזיק הוא הפתרון לינה במלון בבריסל  והעברות פרטיות לקבוצה בסיום כל יום חזרה עד למלון. שילוב המבטיח הנאה מזוקקת וטירוף מוחלט.

מספר המקומות מצומצם מאוד! מהרו להזמין.

הכירו את סוגי הכרטיסים

THE HIVE

המתחם שיגרום לכם לרוקד כל הדרך לפסטיבל… כל הרעיון סביבו הוא קם הוא נוחות ושירות, שהוא מציע בין שאר הדברים מסיבה יומית במאהל סגור והרבה כיף.

לכל מי שרכש את כרטיס הקומבי לפסטיבל ובעל כרטיס ל THE HIVE יכול להיכנס למתחם החל מ 03.07 (יום לפני שהפסטיבל מתחיל) שנפתח בשעה 14:00 ונסגר ב 08.07 בשעה 10:00 בבוקר.

The Hive My Space

כל לקוח שרכש את החבילה המלאה של און.טור מקבל כניסה למתחם זה הכלולה במחיר החבילה.

און.טור איסתא מיוזיק תקים בתוך שטח זה מתחם לחברי הקבוצה בלבד הכולל הרבה חוויות טובות ונציג אחד שתמיד אוהב לדאוג לכם.

אזור ה-My Space מתוחם בחלק מאוד נוח של The Hive כאשר הגישה אליו היא נפרדת, רק בעלי הכרטיס למתחם M.S יכולים להיכנס.

Apollo 2

האוהל שלכם בתוך מתחם ה my space הכולל 2 מזרני יחיד מתנפחים ורצפת אוהל חלקה וישרה

מקלחות חינם, וכניסה לפארק המרכזי.

The Hive Resort

מתחם הקמפיינג המטורף והחדיש של רוק ווכטר, כולל בתוכו שלל פתרונות לינה נוחים ומגוונים (החל מי אוהל מוכן ועד ביתן עם דרגשי מיטות). המקום מתנהל כמלון לכל דבר כאשר בהגעה יש קבלה שניתן לפנות לאורך כל ימי הפסטיבל.

 

Lodge 2

כרטיסים למתחם the hive Resort.
האוהל כולל רצפת עץ בתוכה 2 מיטות מוצעות עם מנורה.

מקלחות חינם וכניסה לפארק הראשי.

Tanami 2

כרטיסים למתחם the hive Resort.
בקתה ננעלמת הכוללת בתוכה 2 מיטות מוצעות, 2 כיסאות ושולחן.

מקלחות חינם וכניסה לפארק הראשי.