חברת איסתא ספורט ואון.טור יצרו את מותג התיירות המוסיקה הגדול והאיכותי בארץ "און.טור איסתא מיוזיק".

החברה קמה על מנת לתת פתרון מלא איכותי ובעיקר שירותי עם שני עשורים של ידע נצבר והבנה בעולם המורכב של הופעות ופסטיבלים בינלאומיים.

לכל אמן/להקה יש קהל נאמן שלעיתים נעמד ברמת העיר ואף יכול להתשנות לפי האולם ו/או מיקום הספציפי של ה-TOUR. בכל הופעה יש תרשים במה שמשתנה מיעד ליעד וכרטיסים שונים לאותו הופעה. היכולת להתאים את המשתנים הרבים וליצור חוויה מושלמת הוא בגדר מקצוענות נרכשת מניסיון וחוויה אישית (כן, אנחנו נדרשים לטוס "בתפקיד" וללמוד על בשרנו).

עולם הפסטיבלים הזורם בדם כל מכור מוזיקה כמונו מיצר רצון להגיע ליעד במחיר של ויתור על תנאי נוחות לעומת חופשה רגילה. מכאן נולד צורך עבור התייר הבינלאומי שרוצה להגיע לראות את "ליינאפ החלומות" באמצע שום מקום למספר ימים במינימום התעסקות ולהנות מחופשה מוסיקלית טהורה. בזכות קשרים ענפים שפתחו מול השמות הגדולים בעולם הפקת הפסטיבלים כ: TOMOROWLAND/ROCK WERCHTER/HELLFEST/OZORA ועוד, יצרה און.טור איסתא מיוזיק פתרונות משוגעים מול ההפקות אילו לנוחות לקוחותיה. מתחמי און.טור בתוך הפסטיבלים השונים יחד עם נציגים דוברי עברית יעזור ויפתרו בעיות מהקלה לקשה. פתרונות קצה (B2C) בחבילות מובנות ונוחות המאפשרות הנאה לא דאגה.

צוות מומחי ההופעות והפסטיבלים מבית און.טור איסתא מיוזיק ישמח לתת לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר שניתן ללא פשרות.